نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه

مزایای پوشیدن لباس خوب در خانه

خوب لباس پوشیدن در شرایطی که ممکن است کسی جز خودتان شما را نبیند یا نهایتا هیچ غریبه‌اي دور و برتان نباشد، یک تمرین ذهنی است برای این که مرتب یادآوری کند به خودتان اهمیت می دهید.
این روش به شما یادآوری می کند که همانقدر که زیبا ظاهر شدن در دسترس عموم خوب است، زیبایی برای خودتان هم مهم است. به عبارت ساده تر در وهله اول این شما هستید که اهمیت دارید. همین احساس باعث میشود وضعیت خلق و‌خویتان التیام پیدا کند و شادتر باشید.
خانم هایي که در خانه هم خوب لباس می پوشند، طبق معمول پیش نزدیکانی که در کنارشان زندگی می کنند هم اهمیت بیشتری پیدا می کنند. همسر یا فرزندان در حال دریافت این پیام هستند که من به خودم اهمیت می دهم. قاعده ساده این است که انسان ها به کسانی که به خودشان اهمیت می دهند، اهمیت می دهند.
داشتن پوشش زیبا در منزل شما را برای موقعیت هاي‌ غیر منتظره آماده می کند. چنانچه هر کدام از دوستان یا اعضای خانواده به صورت غیر منتظره به شما سر بزنند، خیال تان آسان است که مرتب هستید و آراسته بنظر می رسید.

شومیز، تاپ و تی‌شرت

مثلث تاپ، تی‌شرت و شومیز رابه خاطر داشته باشید. این مثلث یکی از ضروری ترین بخش هاي‌ کشوی لباس هاي‌ خانگی شماست که امکان ست کردن لباس هاي‌ متعدد را می دهد.
بسته به حال و هوایتان می توانید سراغ یکی از این گزینه‌ها بروید. روزی که حوصله تان بیشتر است و دلتان یک تیپ نیمه رسمی زیبا برای داخل خانه می خواهد، سراغ شومیز بروید و روزی که کار بیشتری دارید و میخواهید اسپرت باشید، از تاپ استفاده کنید. تی‌شرت هم برای هر موقعیتی کاربرد دارد. مهم این است که با چه لباسی ست شود.
پیشنهاد ما این است که برای لباس هاي‌ خانگی حتماً سراغ پارچه هایي با الیاف طبیعی بروید تا با پوشیدن شان احساس راحتی بیشتری کنید. اگر که دوست دارید کمی حال و هوای جذاب تر به پوشش تان دهید از انتخاب لباس هاي‌ کاملا ساده خودداری کنید. گاهی وجود یک بند متفاوت، چند دکمه زیبا یا حتی کمی زرق و برق باعث نشاط بیشتر روحیه تان میشود.

شلوار، شلوارک، دامن

مثلث دومی که باید به خاطر بسپارید; شلوار، شلوارک و دامن است. فرض کنید یک شومیز سفید ساده دارید و می‎‌خواهید با خرید شلوارک و شورتک لی زنانه از ان یک ست زیبا ایجاد کنید. پیشنهاد ما یک شلوارک جین آبی کمرنگ است که می تواند یک ست شیک تابستانه درست کند. همین شومیز را می توانید با شلوار طرح جین هم همراه کنید و از دوستان تان پذیرایی کنید.
در نهایت اضافه کردن یک دامن زیبا می تواند استایلی مناسب تمام فصول به شما دهد که برای هر شرایطی مناسب است. اگرهم خیلی طرفدار این لباس ها‌ نیستید پیراهن ها و لباس هاي‌ سرهمی گزینه هاي‌ پیشنهادی ما برای شما هستند.

لباس زیر راحت بپوشید

هیچوقت در خانه سراغ پوشیدن لباس زیرهای فانتزی یا تهیه شده از الیاف مصنوعی نروید. پوشیدن لباس زیر نامناسب می تواند باعث ایجاد آسیب هایی شود که مطمئنا دوست ندارید برای شما پیش آیند. به همین دلیل به جای استفاده از سوتین فنر دار یا اسفنجی سراغ مدل هاي‌ نخی راحتی بروید و از شرتی استفاده کنید که نخی و راحت باشد.

رسیدگی به موها و ناخن‌ها

زیباترین لباس هاي‌ خانگی را هم که به تن کنید، اگر وضعیت موها یا ناخن هایتان مناسب نباشد، شیک بنظر نمی رسید. به همین دلیل داشتن چند تل، گیره یا کش مو به همراه سوهان ناخن و لاک به شما کمک می کند زیباتر از همیشه باشید. اگر فرصت رسیدگی به ناخن ‌هایتان را ندارید بهتر است آن‌ها را کوتاه نگه دارید.

آرایش ملایم داشته باشید

مرطوب نگه داشتن پوست با آبرسان‌ها و استفاده از یک ریمل ساده و رژ لب ملایم می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی بیشتر و آراستگی ظاهرتان داشته باشد. آبرسان در تمام طول روز پوست تان را شاداب نگه می دارد. ریمل حالت زیبایی به چشمان تان میدهد و رژ لب ملایم کمی رنگ به چهره تان خواهد داد.


نکته مهم: قبل از غذا خوردن رژ لب تان را پاک کنید یا تنها از رژ لب هاي‌ گیاهی استفاده کنید.

عطر انتخاب خوبی است؟

این که بوی خوب بدهید می تواند تاثیر فوق العاده اي روی روحیه تان داشته باشد. نخستین قدم برای خوش بو بودن این است که از مام رولت ضد تعریقی استفاده کنید که بوی ملایمی دارد. بعد می توانید با استفاده از بادی باتر یا بادی اسپلشی که عطر دلخواه تان را دارد، بدن خود را مرطوب و خوش بو کنید. استفاده از عطر موردی ندارد؛ اما اگر ترجیح می دهید عطرتان را برای موقعیت هاي‌ ضروری تری نگه دارید، بهتر است از بادی اسپلش، بادی باتر یا لوسیون بدن خوشبو استفاده کنید.

کفش یا روفرشی

واقعیت این است که شیک پوشی در خانه به معنی این نیست که خودتان رابه دردسر بیندازید. خانه شاید تنها جایی در دنیا باشد که بتوانید خودتان باشید. به همین دلیل پوشیدن کفش یا صندل هاي‌ پاشنه بلند را به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم؛ مگر این که بخواهید جلوی مهمان تان اینکار را انجام دهید. در عوض از به اصلاح دمپایی روفرشی یا روفرشی پارچه اي راحت استفاده کنید که کف ان به هیچ عنوان لغزنده نباشد.

اصل مهم هماهنگی

خیلی وقت‌ها ممکن است بلوز یا شلوار ببینید و از آن خوش تان بیاید؛ اما همیشه به خاطر داشته باشید که بهتر است گزینه هایي را انتخاب کنید که سه ویژگی زیر را داشته باشند:

  • به سایر لباس هاي‌ خانگی تان بیایند؛ چه از نظر رنگ و چه از نظر مدل.
  • با توجه به تناژ رنگ پوست تان انتخاب شده باشند.
  • به فرم بدنتان بیایند و شما را زیباتر نشان دهند.
  • شیک پوشی کمک بزرگی به نشاط در زندگی زناشویی شما هم خواهد کرد.

نظر (0)

نظر ثبت نشده است

تنظیمات نما

رنگ قالب
تصویر پس زمینه بدنه: