با تفاوت تونیک و شومیز و بلوز و سارافون آشنا شوید

خرید اینترنتی شومیز سایز بزرگ 

امروزه بسیاری از خانم ها برای خرید شومیز سایز بزرگ به صورت اینترنتی اقدام می ‌نمایند. آنها برای خرید اینترنتی شومیزهای سایز بزرگ باید برخی از نکات را در نظر داشته باشند. در این صورت می توانند بهترین شومیز سایز بزرگ زنانه را خریداری کنند. برخی از نکاتی که زمان خرید اینترنتی شومیز زنانه اهمیت زیادی دارد عبارت است از :

 • بررسی مدل شومیز

  یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید شومیز سایز بزرگ باید به آن دقت داشته باشید مدل شومیز می باشد. مدل های متفاوتی از شومیزهای زنانه تولید می شود. هر یک از مدل های شومیز ها بر اساس سلیقه شخصی خانم ها تولید می شوند. بنابراین هر یک از خانم ها طبق سلیقه شخصی خود یکی از شومیزهای زنانه را خریداری می‌ کنند. شما باید در وب سایت اینترنتی مدل شومیز را به خوبی بررسی بررسی کنید. اینکه بدانید شومیز مورد نظرتان مناسب هیکلت تان است بسیار مهم می باشد. در صورتی که اطلاعاتی در مورد مدل شومیز و مناسب بودن آن با هیکل خود ندارید باید با کارشناسان فروش مشورت کنید. کارشناسانی که فروش شومیزهای زنانه را بر عهده دارند راهنمایی های لازم را ارائه می دهند. به همین دلیل افراد می توانند بهترین شومیز های سایز بزرگ را خریداری کنند.

 • انتخاب بهترین وب سایت اینترنتی فروش شومیز

  یکی از دیگر نکاتی که زمان خرید اینترنتی شومیز سایز بزرگ اهمیت دارد این است که شما بهترین وب سایت اینترنتی را انتخاب کنید. امروزه فروشگاه های زیادی هستند که فروش انواع شومیز زنانه را بر عهده دارند. فروشگاه سارافون انواع شومیز سایز بزرگ را به صورت اینترنتی به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید از این وب سایت اینترنتی انواع مدل های شومیز زنانه را با خیال راحت خریداری کنید. فروشگاه سارافون با کیفیت ترین شومیزهای زنانه را به فروش می رساند. به همین دلیل هر یک از مشتریان با اطمینان خاطر می توانند شومیزها را از این فروشگاه تهیه کنند. فروشگاه سارافون، شومیز زنانه سایز بزرگ با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می دهد.

 • بررسی کردن سایز شومیز

  از دیگر نکاتی که زمان خرید اینترنتی شومیز سایز بزرگ اهمیت دارد بررسی سایز شومیز می باشد. هر یک از انواع شومیزهای زنانه سایز بندی متفاوتی دارند. اگر شما سایز پلاس هستید باید یکی از انواع شومیزهایی که با سایز بزرگ تولید می شود را خریداری کنید. بر همین اساس سایز شومیزهای زنانه را باید به طور دقیق بررسی نمایید. دقت داشته باشید که زمان خرید اینترنتی شومیز سایز بزرگ باید در مورد اندازه شومیز اطمینان پیدا کنید و سپس آن را سفارش دهید.

 • . بررسی قیمت شومیز

   از دیگر نکاتی که زمان خرید اینترنتی شومیز سایز بزرگ اهمیت دارد بررسی قیمت شومیز می باشد. هر یک از شومیزهای زنانه هزینه خریداری شان با یکدیگر فرق می کند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که مدل و کیفیت هر یک از شومیزها مهم است. این دو مورد از جمله موارد مهمی به شمار می روند که روی قیمت شومیز زنانه تاثیر می گذارند. شما این موارد را زمان خریداری شومیز بررسی کنید تا بدانید که چه هزینه ‌ای را نیاز است پرداخت نمایید. فروشگاه سارافون با بهترین قیمت مدل های زیادی را به مشتریان ارائه می دهد. شومیز زنانه سایز بزرگ در این فروشگاه با کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رسد.

 • بررسی جنس و کیفیت شومیز

   یکی از دیگر نکاتی که شما زمان خرید اینترنتی شومیز سایز بزرگ باید به آن دقت داشته باشید کیفیت و جنس است. در واقع اگر نمی دانید که کیفیت هر یک از شومیزها چگونه می باشد نباید آنها را خریداری کنید. شما باید مطمئن شوید که به پارچه شومیزها و جنس آنها حساسیت ندارید. در صورتی که از فروشگاه غیر معتبر شومیز سایز بزرگ را خریداری کنید شومیز مناسبی را دریافت نخواهید کرد. بر همین اساس زمان خرید اینترنتی شومیز سایز بزرگ باید معتبر بودن فروشنده را مورد بررسی قرار دهید. کیفیت شومیزها اگر خوب نباشد شما مدت زمان زیادی نمی توانید از آنها استفاده کنید.


تفاوت لباس سارافون با تونیک و شومیز و پیراهن زنانه چیست؟ 

این سوالی است که هر کدام از ما بارها با آن مواجه شده ایم. امروزه با رشد چشمگیر صنعت مد می توانیم انتظار ورود لباس هایی متنوع با عنوان های متفاوت داشته باشیم.
این مسئله فقط یک روی سکه می باشد در حالی که هجوم روزافزون واژه های جدید به عرصه پوشاک و لباس این الزام را برای هر شخص به وجود می آورد تا در پی شناخت تفاوت ها و جداسازی و دسته بندی انواع لباس و شناخت آنها برآید.
تشخیص تفاوت لباس سارافون با تونیک و شومیز و پیراهن زنانه تنها مختص به بانوان نمی باشد بلکه گاهی آقایان نیز در مورد این تفاوت ها پرس و جو می کنند.


شومیز جلو بسته سایز بزرگ 

برای خرید شومیز سایز بزرگ می توانید مدل جلو بسته را انتخاب کنید. در واقع شومیز های جلو بسته نسبت به شومیزهایی که دکمه دارند دارای طرفدار بیشتری هستند. شومیزهای جلو بسته در مدل ها و رنگ بندی های متفاوت تولید می‌ شوند. شما می توانید انواع شومیز های جلو بسته زنانه بزرگ را برای مهمانی ها و مجالس خود خریداری کنید. برخی از شومیز های جلو بسته مناسب منزل و یا خیابان هستند.

شومیز سایز بزرگ جلو بسته را با قیمت متفاوتی در بازار خریداری خواهید کرد. در واقع قیمت انواع شومیز سایز بزرگ جلو بسته به جنس و همچنین به مدل شومیز بستگی دارد. شومیز های جلو بسته طبق پارچه ای که برایشان به کار گرفته می شود قیمت خریداری شان با یکدیگر فرق می کند. برخی از شومیز های جلو بسته هستند که قیمت خریداری بالایی دارند. چرا که جنس پارچه به کار گرفته شده برای آنها بسیار عالی است. شومیز سایز بزرگ جلو بسته را شما می توانید از فروشگاه سارافون با قیمتی مناسب خریداری کنید.

 فروشگاه سارافون مدل های زیادی از شومیزهای زنانه جلو بسته را به مشتریان ارائه می دهد. رنگ بندی های شومیز سایز بزرگ جلو بسته با یکدیگر فرق می کند. برای خرید شومیزهای سایز بزرگ جلو بسته باید راحت پوشیدن آنها را مورد بررسی قرار دهید. اینکه بدانید به راحتی می توانید شومیز ها را بپوشید و از تن خود درآورید بسیار مهم است. پیش از خرید شومیز سایز بزرگ جلو بسته بهتر است که یک بار آن را پرو کنید. در این صورت با اطمینان بیشتری می توانید شومیز جلو بسته را خریداری نمایید.


شومیز چیست؟ 

امروزه نام شومیز را زیاد می شنوید. شومیز یکی از لباسهایی است که مخصوص زنان است و اغلب جنس خوبی داشته و مناسب برای فصل تابستان و بهار می باشد. شومیز نوعی از پیراهن لخت است.
شومیز یک کلمه فرانسوی است که از واژه فرانسوی Chemise آمده است کلمه شومیز که به معنای تیشرت و در کل گستره وسیعی از بلوز بانوان و یا ژاکت و هر چیزی از این دست را گویند.
درواقع لباس های مردانه جلو باز است که حالا به شکل لباس زنانه جلو باز دکمه دار درآمده است. شومیزها پیراهن های زنانه و دخترانه لخت هستند.
شومیز در گذشته یک پیراهن ساده بود که زیر لباس‌های دیگر پوشیده می‌شد تا لکه عرق روی لباس‌های اصلی نماند. در اروپای قرون وسطی هم زنان و هم مردان شومیز می‌پوشیدند. اما امروزه شومیز یک لباس شیک زنانه است که معمولا جنسی لطیف دارد، آستین بلند است (می‌تواند آستین کوتاه هم باشد) و بلندی‌ قد آن متعادل است. شومیز در رنگ‌های مختلف در بازار موجود است و در مجالس و مهمانی‌ها و زیر مانتو پوشیده می‌شود.


شومیز زنانه 

شومیز لباسی زنانه است که به طرزی نه چندان آشکار شبیه به پیراهن های قدیمی مردانه می باشد اما پارچه ی آن ظریف تر و معمولاً نازک تر است. شومیز زنانه در واقع همان پیراهن مردانه جلو باز است که مخصوص خانم ها دوخته می شود. اگر شومیز به عنوان زیرپوش زنانه طراحی شود لباسی نازک، آستین کوتاه یا بلند و تنگ خواهد بود که به راحتی می توان آن را زیر کت و شلوار و یا کت و دامن پوشید. در هنگام خرید سارافون زنانه هم می توانید به فکر یک شومیز ساده برای زیر آن باشید. با پوشیدن یک شومیز ساده در زیر این سارافون و ترکیب آن با دامن و یا شلوار استایلی خاص و متفاوت خواهید داشت. شومیز ها معمولا فرم های خاصی در یقه و آستین ها دارند و همچنین پشت شومیز نیز ساده نیست و یک طراحی خاصی دارد. شومیز ها در انواع مختلف اسپرت و مجلسی در جنس های مختلف در بازار وجود دارد.


شومیز از کجا آمده است و چه تاریخچه ای دارد؟ 

شومیز حتی پانصد سال پس از ورود به صحنه لباس همچنان محبوب باقی مانده است. شومیزها از لباس هایی صرفا راحت به عضو اصلی مجموعه های لباس تبدیل شده اند که به راحتی در زنان احساس زیبایی و شیک بودن را ایجاد می کنند. با ظهور فیلم ها و به تصویر کشیدن شومیز از لحاظ بصری، وجهه این نوع لباس ارتقا پیدا کرده و جایگاه آن در صنعت فشن امروز بالاتر رفته است و از آنجایی که عشق زنان به زیبایی و تجمل هرگز از بین نخواهد رفت ، شومیز همیشه مد باقی خواهد ماند.
کلمه شومیز در فرانسه به معنای "پیراهن" است و در واقع شومیز پیش درآمدی بر پیراهن مدرن است. لباس خواب شومیز زنانه به هر نوع لباس شب شبیه پیراهن گفته می شود که آستین ها مستقیم از شانه آویزان باشند و لباس در ناحیه کمر گشاد باشد.
در گذشته شومیز یک پیراهن یا روپوش ساده بود که زیر لباس می پوشیدند. این لباس برای جلوگیری از لکه دار شدن ناشی از نفوذ عرق و چربی بدن در لباس های خارجی طراحی شده بود. شومیز در دوران قرون وسطی از تونیک رومی ساخته شد. شومیز در قرون وسطی اروپا میان زنان و مردان محبوب بود.


شومیز زنانه از چه جنسی ست؟ 

مخمل، ابریشم، ساتن، توری و مش انواع مختلف شومیز را در بر می گیرند. تصمیم گیری در مورد جنس پارچه در خرید شومیز زنانه بسیار سخت است، حتی ممکن است وسوسه شوید همه را بخرید، فقط به این دلیل که گزینه های زیادی وجود دارد! بنابراین، شما باید دوستی با خود داشته باشید که همیشه به شما در تصمیم گیری در مورد پوشیدن کمک کند. این کار به شما کمک می کند فقط لباسی را که نیاز دارید خریداری کنید و از وجود لباس های متعدد در کمد لباس خود پشیمان نخواهید شد.
امروزه شومیز در مدل ها و سایزهای مختلف دوخته می شود و پارچه های لخت همچون حریر مقبولیت فراوانی در بین بانوان دارد.شومیز در اکثر مواقع بدون دکمه می باشد، همچنین طول سجاف و آستین آن می تواند بسته به نظر فرد متفاوت باشد.

برای مشاهده محصولات پیراهن مجلسی سایز بزرگ کلیک کنید.


آیا فرم بدن شما را زیبا می کند؟ 

یکی از اولین مواردی که خانم ها باید قبل از خرید شومیز به آن توجه کنند، شکل و اندازه بدن آنهاست. قبل از شروع خرید شومیز مناسب، مطمئن شوید که ابعاد مختلف بدن خود را اندازه بگیرید تا در اندازه گیری های خود مطمئن باشید. فراموش نکنید که در هنگام اندازه گیری حتما لباس زیری که می خواهید با شومیز بپوشید را به تن داشته باشید و اگر اندازه گیری برای شما مشکل است از یک دوست و یا از فروشنده کمک بخواهید.


رنگ مناسب شما کدام است ؟ 

می دانیم برخی از رنگ ها مانند صورتی و قرمز از محبوب ترین رنگ های مورد علاقه خانم ها هستند. با این حال، هنگام خرید شومیز، باید به دنبال رنگی بروید که رنگ پوست شما را تحسین کند. رنگ هنگام انتخاب هر لباسی یک ویژگی بسیار حساس است و شومیز نیز نباید تفاوتی داشته باشد. یافتن رنگ مناسب برای شومیز نشان می دهد که شما به آنچه می پوشید افتخار می کنید. همه چیز در مورد یافتن سبک و رنگ مناسب است.
و در آخر همه و همه متفاوت هستند. اما همه لیاقت تجربه ی حس زیبایی، تجمل و خاص بودن را دارند. این همان چیزی است که شما باید با پوشیدن هر لباسی احساس کنید. شما می توانید در فروشگاه پوشاک زنانه برنس بهترین پوشاک زنانه را متناسب با فرم بدن و رنگ پوست تان بیابید و حتی از کارشناسان مجرب برنس مد برای انتخاب درست لباس زنانه کمک بگیرید.


تونیک چیست؟ 

تونیک نیز یک آیتم لباس زنانه برای بالاتنه است که طراحی ساده‌ای دارد. البته تونیک در زمان قدیم لباسی مردانه بود. تونیک همانطور که می‌دانید ظاهری بلند دارد و حداقل تا زیر باسن است و همین موضوع آن را از شومیز و بلوز جدا می‌کند. تونیک‌ها معمولا دوخت گشادتری دارند. تونیک ها می توانند می تواند به صورت تنگ یا گشاد، آستین کوتاه یا بلند، کلاه دار یا بدون کلاه باشد. تونیک یکی از قدیمی ترین لباس ها است که نام آشنایی دارد. تونیک‌ها از قدیمی‌ترین لباس‌ها هستند که در طول تاریخ هم توسط مردان و هم زنان پوشیده می شده‌اند اما نمونه مدرن آن از دهه ۱۹۸۰ میلادی وارد.
امروزه بسیاری از زنان تونیک ها را به عنوان جزء اصلی کمد لباس شان در نظر می گیرند. تونیک ها گشاد و بسیار متنوع و قابل انطباق با شرایط و لباس های مختلف هستند. بسته به آنچه که با آن ست می شوند و نحوه ای که تزئین می گردند، می توانند به عنوان لباس هایی رسمی یا غیر رسمی و راحتی مورد استفاده باشند.

تونیک ها در جنس و طرح های مختلفی در بازار وجود دارد فرم یقه و جنس پارچه مهمترین معیار برای انتخاب یک تونیک میباشد.
انواع متفاوتی از تونیک در بازار موجود هستند؛ مواردی مثل تونیک مجلسی (که در آن از طرح‌ها و پارچه‌های مجلسی استفاده می‌شود)، تونیک بلند (تا مچ پا)، تونیک کوتاه (تا بالای زانو)، تونیک خانگی (مخصوص پوشیدن در خانه)، تونیک اسپرت، تونیک حریر و….


بلوز چیست؟ 

بلوز (blouse) واژه‌ای فرانسوی است ، بلوز نوعی لباس گشاد است برای پوشش بالاتنه که تا بالای باسن است.کلمه بلوز برای پیراهن‌هایی گشاد و راحت که کارگران، دهقانان، هنرمندان و… می‌پوشیدند، استفاده می‌شد، اما در زمان حال از این کلمه برای نوعی لباس بالاتنه دخترانه و زنانه استفاده می‌شود. بلوز را می‌توان نوعی لباس مخصوص بالاتنه دانست که شباهت‌هایی با شومیز دارد، اما تفاوت عمده آن‌ها در این است که بلوز حتما جلوبسته است، شاید بتوان بلوز را نوعی تیشرت رسمی نیز دانست. بلوزها انواع یقه‌دار وبی‌یقه و آستین بلند و آستین کوتاه دارند.
بلوزها معمولا زیاد بلند نیستند و داخل شلوار نمی رود. بلوز نخی زنانه بسیار در فصل تابستان طرفدار دارد. در انتخاب بلوز زنانه به فرم یقه بلوز و همچنین جنس ان بسیار توجه کنید. لازم به ذکر است اغلب بلوز های زنانه بدون یقه هستند یعنی یقه ساده گرد یا به صورت یقه هفت یا یقه اسکی میباشند. همچنین معمولا اکثر بلوز های زنانه بدون دکمه میباشند.


سارافون چیست؟ 

سارافون یا سارافان یک لباس است که تاریخچه آن به روسیه برمی‌گردد. این لباس معمولا از گردن تا پا را می‌پوشاند که البته در گذر زمان تغییراتی در طراحی آن ایجاد شده است. سارافون‌ها معمولا آستین کوتاه و نخی هستند. اما طبق سلیقه مردم می‌توانند آستین بلند باشند. سارافون‌های آستین‌کوتاه کاربردی‌تر هستند زیرا سارافون را به علت گشاد و همچنین راحت بودن بر روی تی‌شرت یا بلوز می‌پوشند. همانند تونیک، سارافون نیز انواع متفاوتی دارد. بعضی از سارافون‌ها دو تکه هستند؛ یعنی در ناحیه کمر دوختی ساده وجود دارد که سارافون را به دو قسمت تقسیم می‌کند. اما اگر قدی کوتاه دارید بهتر است از سارافون یک تکه استفاده کنید.
سارافون یک لباس زنانه بلند است که بسته به علاقه افراد گاهی در مدل کوتاه دوخته می شود به گونه ای که تا زانو می رسد و در بیشتر مواقع بدون آستین می باشد. اما این دلیلی بر فرم و شکل ثابت سارافون نیست زیرا بنا به سلیقه افراد این لباس می تواند دارای آستین باشد، اما ترجیحا برای سارافون، آستین های کوتاه مناسب می باشد.
نکته جالب توجه در مورد سارافون این است که این لباس با طراحی سنتی اش هنوز در مراسم و جشن های سنتی روسیه مورد استفاده قرار می گیرد.


جنس سارافون 

سارافون های نخی محبوبیت بیشتری در فصل تابستان دارند و بیشتر مورد استقبال بانوان قرار می گیرند. اما سارافون جین از جمله مدل هایی است که می توانید در انواع موقعیت ها و با انواع طیف رنگ، ست شوند.
در زمستان روی سارافون جین می توانید کت کوتاه استفاده کنید و در تابستان نیز آن را با یک زیر سارافونی ست کنید. می توانید از هر نوع رنگی برای پیراهنی که در زیر سارافون پوشیده می شود، استفاده کنید.


مدل سارافون 

شاید دور از تصور و باور باشد اما در سال 2020 بالای 30 مدل سارافون به بازار عرضه شد. این مدل ها تقریبا شامل سارافون مدل یقه دیپلمات، مدل سارافون چهارخونه، سارافون دو رنگ، سارافون اسپرت زیپ دار، سارافون حریر، سارافون خانگی، سارافون لمه، سارافون دامن، سارافون بلند با کمربند، سارافون ساحلی و مدل مانتوی سارافون می باشد.سوالات متداول شومیز سایز بزرگ

1.نکاتی که زمان خرید اینترنتی شومیز زنانه باید به آنها توجه شود چیست؟

 • بررسی مدل شومیز
 • انتخاب بهترین وب سایت اینترنتی فروش شومیز
 • بررسی کردن سایز شومیز
 •  بررسی قیمت شومیز
 • بررسی جنس و کیفیت شومیز

2.شومیز سایز بزرگ زنانه چیست؟

شومیز یک کلمه فرانسوی است که از واژه فرانسوی Chemise آمده است کلمه شومیز که به معنای تیشرت و در کل گستره وسیعی از بلوز بانوان و یا ژاکت و هر چیزی از این دست را گویند.

نظر (0)

نظر ثبت نشده است

تنظیمات نما

رنگ قالب
تصویر پس زمینه بدنه: