مقالات

نکات لباس پوشیدن خانم ها در خانه

اگر از آن دسته از خانم هایي هستید که در بیرون از منزل شیک و خوش تیپ هستید پس بهتر است این نکات را برای شیک پوشیدن در منزل حتماً رعایت نمایید. خانم های زیادی هستند که فقط برای مهمانی ها لباس های خوب می پوشند و به خودشان می رسند...

remove_red_eye 1246 بازدید

انواع مدل مانتو سایز بزرگ

خانم ها بایستی فرم بدن خود را بشناسند و بر اساس آن مدل های لباس و مانتو را انتخاب کنند. مانتو سایز بزرگ نیز دارای انواع مدل های متنوع هستند. برای انتخاب مدل مناسب باید حتما به فرم بدن خود توجه داشته باشید.

remove_red_eye 2009 بازدید

لباس خواب سایز بزرگ شیک

لباس خواب سایز بزرگ مناسب خانم هایی می باشد که سایز پلاس هستند. هر یک از خانم هایی که می خواهند لباس خواب های سایز بزرگ را خریداری کنند مدل ها و طراحی های متفاوتی را مشاهده می نمایند.

remove_red_eye 1739 بازدید

لاغری و قد بلندی با رعایت چند نکته

یکی از دغدغه های خانم ها در مهمانی ها این است که چطور در مهمانی ها لاغر تر و قد بلند تر دیده شوند تا زیباتر جلوه کنند. خانم های قد کوتا ه باید در انتخاب لباس های خود بیشتر دقت کنند زیرا انتخاب یک سایز، مدل و حتا اکسسوری اشتباه می تواند استایل آن ها را خراب کند و قد شما را کوتاه تر و اندام شما را چاق تر از حد معمول نشان دهد. فراموش نکنید که شما در هر قد و وزنی زیبا هستید اما با رعایت چند نکته می توانید اندام خود را ایده آل تر نشان دهید.

remove_red_eye 983 بازدید

لباس مجلسی برای افراد چاق

"شما با هر اندام و سایزی زیبا هستید" خانم های امروزی می دانند به جای پوشاندن چاقی اندام خود، چطور این برجستگی و انحنا را به خوبی نمایش دهند. باور به این موضوع که بدن شما منحصر به فرد و زیبا است اعتماد به نفس شما را تا حد زیادی بالا می برد.

remove_red_eye 5451 بازدید

نکات طلایی برای انتخاب و خرید لباس خانگی

وقتی که در خانه هستید بهترین فرصت برای استراحت و تقویت روحیه است. همه ما در طول روز و در محیط کاری خود به اندازه کافی درگیری و استرس داریم و منزل در واقع جایی امن برای حفظ آرامش است.

remove_red_eye 550 بازدید

چگونه انواع لباس زنانه را ست کنیم

ست کردن لباس روش ها و راه کار های خود را دارد. با توجه به این موضوع با داشتن علم و آشنایی با رنگ ها می توانید لباسهای خود را مطابق مد روز ست کرده و شیک پوش تر شوید.

remove_red_eye 596 بازدید

انواع لباس راحتی خانگی

اصل اول برای پوشیدن مدل لباس خانگی شیک، اهمیت به پوشش خانگی به اندازه لباس های رسمی و بیرون از منزل است.متأسفانه افرادی هستند که به پوشش خود در خانه اعتنایی نمی کنند، هر چیزی که به دستشان می آید می پوشند.

remove_red_eye 1672 بازدید

با تفاوت تونیک و شومیز و بلوز و سارافون آشنا شوید

خیلی از افراد به اشتباه، از این چهار کلمه به جای یکدیگر استفاده می کنند در حالی که شومیز، بلوز، تونیک و سارافون با هم تفاوت های زیادی دارند. همه این لباس ها مختص بالاتنه هستند، اما ویژگی هایشان با هم فرق دارد.

remove_red_eye 3583 بازدید

چطور شومیز و زیر مانتویی مناسب انتخاب کنیم؟

مدت ها است که مانتو هایی با طرح های قدیمی و دکمه دار که رنگ های تیره ای دارند مورد پسند خانم های شیک پوش امروزی قرار نمی گیرند و مانتو ها ی جلو باز در کمد اکثر خانم ها جا باز کرده است که ست و هماهنگی این دسته از مانتو ها با پیراهن زیری جزو نکته های است که در استایل از اهمیت زیادی برخودار است.

remove_red_eye 1937 بازدید

تنظیمات نما

رنگ قالب
تصویر پس زمینه بدنه: